SİCİL SORGULAMA

Sicil No veya Ad Soyad Giriniz

T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi


Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.




FOÇA BELEDİYESİ SPOR KLB KUŞAK SINAVI SONUÇLARI 2020

      FOÇA BELEDİYESİ SPOR KLB

TAEKWON-DO KUŞAK SINAVI TALİMATI

 YER      11 Eylül  FOÇA KAPALI SPOR SALONU

 TARİH    17 Mayıs 2020 Pazar 10:00 ile 10:15 arası çalışma kayıt ve Ödeme

 SAAT      10:30 -12:00 Arası başlama ve bitiş saati

  1. ·        8 Antrenman 8 saatlik çalışmayı dolduran sporcular.
  2. ·        2013 doğumlu ve Aşağısı olan sporcular.
  3. ·        Sınav kıyafeti sadece DOBOK ve KUŞAK.
  4. ·        Beyaz kuşaklar 1 nufus kimlik fotokopi 1 fotograf adres ve okul adı yazmalıdır. 
  5. ·        Lisanssız sporcu imtahanı onaylanmayacak lisansı olanın vizesi yapılmalıdır.
  6. ·        8-7-6 Gıplar temel teknik el ve ayak poomse ve müsabaka.
  7. ·        5-4-3 Gıplar temel teknik el ve ayak poomse ve müsabaka.
  8. ·        2. Gıplar ayak teknik poomse ve müsabaka.
  9. ·        Tüm Gıplar en son TÜĞ APÇAĞİ tekniği atacak.
  10. ·        1.Gıplar sınava tabi ve tüm kuşaklardan sorumludur.
  11. ·        Poomsae de esas alınacak değerler.
  12. ·        Tekniklerin düzgünlüğü ve yol.
  13. ·        Kuvvet sürat ve çabukluk.
  14. ·        Adele ve nefes kontrolu zamanlama.
  15. ·        Poomsae Dogrukluk ve sunum
  16. ·        Sınav sırasında sorunlan sorulara doğru cevap vermek
BEYAZ KUŞAK DAN SARI KUŞAK GEÇEN SPORCULAR
NO ADI VE SOYADI ESKİ GIP YENİ GIP LİSANS NO SİCİL NO
1 ABDULLAH GÜNEŞ 10.GIP 8.GIP 35-38-0 531816
2 AHMET UTKAN BAYRAKTAR   10.GIP 8.GIP 35-38-034019 531817
3 ALİ GANİ ULUDAĞ 10.GIP 8.GIP 35-38-0 531818
4 ASU TAŞTAN 10.GIP 8.GIP 35-38-034542 531819
5 ATA ERDÖNGEL   10.GIP 8.GIP 35-38-0 531820
6 ATİYE GÜVEN 10.GIP 8.GIP 35-38-034014 531821
7 CEYLİN KARAHAN   10.GIP 8.GIP 35-38-033606 531822
8 DAMLA EZER   10.GIP 8.GIP 35-38-034018 531823
9 DENİZ EMEKSİZ   10.GIP 8.GIP 35-38-0 531824
10 DENİZ SAĞLAM   10.GIP 8.GIP 35-38-033552 531825
11 DOĞUHAN BÜLBÜL   10.GIP 8.GIP 35-38-034017 531826
12 ECE GÜVEN   10.GIP 8.GIP 35-38-034027 531827
13 EGE AYDIN 10.GIP 8.GIP 35-38-0 531828
14 EGE POYRAZ UYSAL   10.GIP 8.GIP 35-38-033617 531829
15 EGEMEN SARGIN 10.GIP 8.GIP 35-38-034021 531830
16 EREN ÖZAY 10.GIP 8.GIP 35-38-034538 531831
17 EYMEN GÜLTEKİN 10.GIP 8.GIP 35-38-0 531832
18 GEZGİN ÇÖZEL 10.GIP 8.GIP 35-38-033723 531833
19 GÖKTUĞ GÜRLERKÖY 10.GIP 8.GIP 35-38-034166 531834
20 GÖRKEM SERDAR 10.GIP 8.GIP 35-38-0 531835
21 HAKAN BÜYÜKYAVUZ    10.GIP 8.GIP 35-38-034012 531836
22 HALİL KAYA   10.GIP 8.GIP 35-38-033607 531837
23 IRMAK ORTAKAŞIKÇI   10.GIP 8.GIP 35-38-033608 531838
24 İBRAHİM POYRAZ ÇAĞLAN 10.GIP 8.GIP 35-38-0 531839
25 İREM GÜLTEKİN 10.GIP 8.GIP 35-38-033611 531840
26 MUSTAFA DURAN 10.GIP 8.GIP 35-38-034020 531841
27 NECATİ AYAZ UYSAL   10.GIP 8.GIP 35-38-033613 531842
28 NEHİR KABAK 10.GIP 8.GIP 35-38-033610 531843
29 NİL BAYILMAZ   10.GIP 8.GIP 35-38-033796 531845
30 SUDE TAŞTAN 10.GIP 8.GIP 35-38-034025 531846
31 SULHAN ALTUNÇ   10.GIP 8.GIP 35-38-034157 531847
32 UĞUR POYRAZ DENGİZ 10.GIP 8.GIP 35-38-034540 531848
33 UMUT DENGİZ 10.GIP 8.GIP 35-38-034402 531849
34 NEHİR SİMAVLI 10.GIP 8.GIP 35-38-0 531844
RENKLİ KEMERLER
NO ADI VE SOYADI ESKİ GIP YENİ GIP LİSANS NO SİCİL NO
1 ALEYNA ERYİĞİT 8.GIP   7.GIP 35-38-032740 515056   
2 ELANUR ADIGÜZEL 8.GIP 7.GIP 35-38-032966 515058
3 ELİFSU GÜNEY 8.GIP 7.GIP 35-38-032741 515059
4 GÖKTUĞ ÇAĞAN BAYRAM 8.GIP 7.GIP 35-38-0 515062
5 HAKAN TEMEL 8.GIP 7.GIP 35-38-032896 515063
6 İLYAS BATUHAN BÜLBÜL 8.GIP 7.GIP 35-38-032845   515065
7 KUZEY EGE ÖKSÜZ 8.GIP 7.GIP 35-38-033079 515066
8 NİSANUR ADIGÜZEL 8.GIP 7.GIP 35-38-033551 515068
9 AHMET MERT AYDIN 7.GIP   6.GIP 35-38-033080 515055
10 CUMA ÖZDEMİR 7.GIP    5.GIP 35-38-032895 515057
11 ERDEM DENİZ 7.GIP   5.GIP 35-38-032965 515060
12 GÖRKE FEVZİ DAL 7.GIP 6.GIP 35-38-032136   509979
13 ERSİN PAYLAN 7.GIP 5.GIP 35-38-032897 515061
14 İBRAHİM BAYRAM 7.GIP 5.GIP 35-38-032898   515064
15 NERGİZ TUNCER 7.GIP 5.GIP 35-38-033000 515067
16 YAKUP KARAAHMETOĞLU 7.GIP 6.GIP 35-38-0 509980
17 GÜLCAN PAYLAN 6.GIP 5.GIP     35-38-031250 488833
18 HAYAT ŞERİFE SAVAŞ 7.GIP 6.GIP     35-38-520949 502021
19 NİSANUR PAYLAN 6.GIP 5.GIP     35-38-031253 488835
20 DENZ ÇIĞŞAR 5.GIP     4.GIP   35-38-032999 470187
21 TUANA HAYTAT 5.GIP   4.GIP   35-38-031256 470195
22 CEREN ŞEN 4.GIP   3.GIP   35-38-029630 455906
23 MİNA ERTOKUŞ 4.GIP   3.GIP   35-38-030562 470193
24 ARDA KARABOĞA 3.GIP   2.GIP 35-38-028583 441283  
25 BURCU TUNÇ 3.GIP   2.GIP 35-38-031504 488827
26 DEFNE TOLUÇ 3.GIP    2.GIP 35-38-032173 441288
27 İLAYDA SERPİL ALTIOK 3.GIP 2.GIP 35-38-031258 441296
28 MEHMET FERDİ KOCA 3.GIP   2.GIP 35-38-025940 396194
29 NEHİR ALICI 3.GIP 2.GIP 35-38-033546 441299   
30 AZRA ATALAN 2.GIP 1.GIP 35-38-028484 441284
31 AZRA NUR YILDIRIM 2.GIP 1.GIP 35-38-028087 441285
32 DAMLA DEMİR 2.GIP   1.GIP 35-38-027186 425148   
33 DENİZ ACAR 2.GIP    1.GIP 35-38-027356 425149
34 EREN ÇELİK 2.GIP 1.GIP 35-38-028485 441291
35 HALENUR KANATA 2.GIP 1.GIP 35-38-027534 425151  
36 HİLAL AYBÜKE YILMAZ 2.GIP 1.GIP 35-38-032271 372267  
37 MERT KOÇYİĞİT 2.GIP 1.GIP 35-38-030672 425154
38 RUKİYE DOĞA SÖNMEZ 2.GIP 1.GIP 35-38-028085 441301

10/03/2020 Tarihinde kuşak sınav evrakları taekwondo federasyonuna gönderilmek üzere gençlik ve spor müdürlüğüne teslim edildi.